» Odkliatie

Máte pocit, že napriek svojej snahe sa Vám nič v živote nedarí? Láska, vzťahy, práca, zdravie, financie, točíte sa stále dookola v začarovanom kruhu a už ste urobili všetko čo bolo vo Vašich silách? Diagnostika zakliatia a rituál odstránenia kliatby je účinný a bezpečný spôsob ako si pomôcť k šťastiu a zbaviť sa negatívnych energií!

 


Pomocou kyvadla a Anjelov zistíme stupeň zakliatia. Zakliatie je dlhodobo pôsobiaca škodlivá negatívna energia, ktorá je uvalená či už vedome alebo nevedome na človeka a svojim pôsobením blokuje šťastie v láske, pevné zdravie, úspech v práci, finančnú hojnosť, dobré vzťahy a podobne. Človek sa zakliatia nevie zbaviť len tak ľahko sám. Aj cez pozitívne myslenie a snahu nie je možné dosiahnuť zlepšenie v životnej situácii – zakliatie sa musí najprv odstrániť.

Starodávny magický rituál za pomoci Anjelov a účinného očistného receptu očisťuje energie človeka, odblokuje uvalené zakliatie a tak je možné dosiahnuť zlepšenie v oblastiach, na ktoré bolo zakliatie uvalené.

 

Malý rituál 60 eur

Veľký rituál spojený aj s očistením priestorov 130 eur

 


MWM5YmM3O