ANJELSKÁ TERAPIA

Anjelská terapia

 

je pre vás pripravená pod vedením skúsených lektoriek s osvedčením medzinárodne uznávaného certifikovaného programu ACP 1 a ACP 2 Charlesa Virtue, syna Doreen Virtue Anjelskej kráľovnej. http://www.charlesvirtue.com/111Readers.html

 

Téma ezoteriky za posledných 25 rokov nabrala na otvorenosti a prešla výrazným rozvojom. Dnes začíname vnímať anjelov, archanjelov, duchovných sprievodcov alebo iné elementárne bytosti - ich silu a pomoc aj v našom každodennom živote. Vnímame duchovné prepojenie nielen s týmito svetmi ale aj s vlastným ja, a hľadáme možnosti ako získať radosť v každom jednom dni. Hľadáme cestu  na duchovnej úrovni ako sa vysporiadať s prežitým a nájisť vnútorné šťastie, harmóniu a rozvoj svojej mysle. Jednou z týchto ciest môže byť pre vás Anjelská terapia.

Objavte aj vy Anjelov vo svojom živote a naučte sa s nimi pracovať, komunikovať a ich prostredníctvom nájisť vnútornú rovnováhu.Interaktívne kurzy skupinovej terapie vás prevedú teoretickou časťou spojenou s praktickými meditáciami a vizualizačnými cvičeniami.

 

Individuálna terapia je skôr zameraná na konkrétnu pomoc pri liečení našej minulosti, prežitých pocitov a problémov, na ozdravenie života tu a teraz. Príjemný pocit a relax v spojení s novými informáciami a zážitkami z cvičení robia z kurzov anjelskej terapie obohacujúci zážitok.

 

Všeobecné pokyny :

 

Anjelská terapia individuálna ani skupinová nenahrádza konzultáciu u psychológa ani psychiatra, nesúvisí so žiadnym náboženským vierovyznaním a nie je ani ľudovým liečiteľstvom alebo veštením budúcnosti.

Terapiu môžete absolvovať pokiaľ ste úplný začiatočník alebo aj znalí problematiky. Odporúčame absolvovať v danom poradí.

V rámci ceny zabezpečujeme materiály a občerstvenie, prineste si vankúšik alebo deku a pohodlne sa oblečte. V prípade ďalších pomôcok k téme tieto budú buď poskytnuté alebo vopred ohlásené k danej téme.

Na kurz sa prihlasujte záväzne emailom a po dohode o termíne potvrďte svoju účasť nevratnou zálohou z ceny kurzu. 1 kurz skupinovej terapie ( 3 hodiny - 1 téma ) stojí 30 eur. 1 hodina individuálnej terapie stojí 20 eur. 1 terapia pre 1 dieťa v skupine stojí 30 eur. Všetky individuálne potreby termínov a cien prosím konzultujte emailom. V prípade kurzu mimo poradia je cena uvedená aktuálne k problematike.


ACP 1 Charles Virtue a Tina Daily 16.10. 2011 ACP 1 Charles Virtue a Tina Daily 16.10. 2011 ACP 2 Charles Virtue a Tina Daily 9.9. 2012 ACP 2 Charles Virtue a Tina Daily 9.9. 2012
NmM0NDk